Charnley ayrıca Brezilya ile beş ay önce imzalamaya hazır olduklarını iddia etti, ancak Benitez transfer için izin vermedi.

Charnley ayrıca Brezilya ile beş ay önce imzalamaya hazır olduklarını iddia etti, ancak Benitez transfer için izin vermedi.

Ole Gunnar Solskjaer tarafından yönetilen United, ücretler ve ücretler için toplam 10,5 milyon sterlin ödeyecek 

hisse

Shanghai, United’daki ilk dört aylık kredisinin Pazar günü gece yarısı sona ermesinin ardından Ighalo’nun iadesini talep etmişti, ancak her iki kulüp Pazartesi günü bir uzlaşmaya varıldığını doğruladı. 

Uzun müzakerelerdeki atılım, henüz başlangıç ​​tarihi olmayan Çin Süper Ligi sezonundaki daha fazla gecikmeyle desteklendi. 

United’ın eli, geçen hafta Çin’in yabancı uyruklulara Ekim ayına kadar ülkeye dönmelerine izin verecek vize olmayacağını söylemesinin ardından güçlendi.

Ighalo, önümüzdeki aylarda Çin’de Shanghai Shenhua için oynayamayacaktı.

Çin Süper Ligi’nde yer alanlara acil durum vizesi verilmeyecek, bu da Ighalo’nun önümüzdeki aylarda Şangay’da oynayamayacağı anlamına geliyor. 

Bu şartlar altında, Çin kulübü, sezonları ve mevcudiyeti hala yayındayken Ighalo için ayda 1 milyon pounddan fazla ödeme yapma konusunda isteksizdi. 

Şanghay’dan yapılan bir açıklamada, ‘Yeni Çin Süper Ligi sezonunun açılışı konusundaki belirsizlik ve dış yardım politikasındaki belirsizlik nedeniyle, Şangay Grönland Shenhua ve Manchester United Nijeryalı oyuncu Odion Ighalo’nun kredisini uzattı.’ 

Ighalo için yeni anlaşma, Solskjaer’den bu yaz yeni bir forvet imzalama baskısını kaldıracak.

Şangay, Ighalo’ya haftalık 400.000 £ ‘luk iyileştirilmiş şartlarla 2024 yılına kadar sözleşme uzatması teklif etti, ancak oyuncu, kiralık geldikten sonra sekiz maçta dört gol attıktan sonra, çocukken desteklediği kulüp United’da kalmaya hevesliydi. Ocak. 

Son haftalarda görüşmeler devam ediyor ve İngiltere ile Şangay arasındaki yedi saatlik zaman farkının, Pazar gününün son tarihi geçtikçe daha da karmaşık müzakerelere yol açacağı söyleniyor. 

Ighalo, Marcus Rashford’un sırt kırığından kurtulmasının ardından Ole Gunnar Solskjaer’e başka bir hücum seçeneği verecek ve Ağustos’tan Ekim’e kadar açılması beklenen transfer penceresinde yeni bir forvetle sözleşme imzalaması için United üzerindeki baskıyı kaldıracak.

hisse "

Temsilcisi, Galli’nin Ocak ayında Çin Süper Ligi’ne gideceğini söylerken insanları “duyduğunuz her şeye inanmamaları” konusunda uyardı. 

Bale’in geleceği, patronla olan ilişkisinin donuk doğası göz önüne alındığında, sürekli bir tartışma kaynağı olmaya devam ediyor. 

Ancak Barnett, oyuncunun Santiago Bernabeu’da mutsuz olduğu yönündeki önerileri reddetti ve Bale’in sezonun geri kalanında kalabileceğini ima etti.   

Gareth Bale, menajeri bir Çin hamlesi konuşmasını reddetmeye çalışırken ‘Madrid’de oynamaktan çok memnun’

hisse

Barnett, Quatro Deportivo’ya ‘Gareth, Madrid’de oynamaktan çok memnun’ dedi. 

https://1xbetgiris.top/

‘Çin? Duyduğun her şeye inanma. 

Onun yorumları, Zidane’nin Salı günü bir basın toplantısında kendisine eski Tottenham oyuncusunun geleceği hakkında soru sorulduğunda söylediklerini yansıtıyor. 

Sportsmail, Bale ve Jonathan Barnett arasında buluşmanın rutin olduğunu anlıyor (resimde)

Real Madrid’in patronu Zinedine Zidane, Bale’in kulüpten ayrılmaktan asla bahsetmediğini söyledi

Zidane’ye, menajeri Jonathan Barnett’i ziyaret etmek için İngiltere’ye gitmesine izin verildikten sonra Çarşamba gecesi alt kulüp Leganes’e karşı oynayamayacağı için Bale hakkında sorular soruldu.

Toplantının oyuncu ile uzun vadeli temsilcisi arasında rutin bir süreç olduğunu anlıyor. 

Zidane gazetecilere ‘Ayrılmaktan hiç bahsetmedi’ dedi. Antrenman yapabiliyorsa antrenman yapıyor ve oynayabiliyorsa oynuyor. Aslında pek çok oyun oynadı. 

Onunla ve James (Rodriguez) ile Brugge maçında konuştum ve müsait değillerdi.

O (Bale) yazın kaldı ve herkes için daha iyi. O burada ve burada olmaktan mutlu.

Arzuyu kaybetmek imkansız. Gelen teklifleri düşünmüyorum.

Bale, kadro için ‘önemli’ olduğunu söylese de, Zidane’nin listesinin başında hiç olmadı

hisse "

Diehard hayranı Odion Ighalo, Old Trafford’a şok edici bir son teslim günü taşınmasını tamamlamak için büyük bir maaş kesintisi yaparken iki kez düşünmediğinde ısrar ediyor.

Ole Gunnar Solskjaer atakta kısa iken United, yaralı Marcus Rashford’un bıraktığı boşluğu doldurmak için çılgınca yüksek ve geniş çapta potansiyel forvetler aradı, ardından pencere kapanmadan sadece birkaç dakika önce Ighalo’yu ödünç almaya karar verdi.

Geçen yıl Şubat ayında Shanghai Shenhua için sözleşme imzalayan Ighalo, ayrıldığından beri tüm futbolunu oynadı, ancak şimdi bir patlama ile geri dönmeye hazır – ve tüm desteklediği kulüpte olacağı için daha mutlu olamazdı. hayat.

Odion Ighalo, son gün Manchester United’a taşınmasını bir ‘rüya’ olarak nitelendirdi

(@Manchesterunited) tarafından 5 Şubat 2020 tarihinde 03:07 PST’de paylaşılan bir yayın

hisse

Son dakika değişimini tamamladıktan sonra ilk röportajında ​​konuşan: ‘Çok mutluyum. Birincisi, bunu gerçekleştirdiği için Tanrı’ya şükür demek istiyorum ve bu benim için bir rüyanın gerçekleşmesi gibi.

Beni tanıyan insanlar, Nijerya’da bile ve Watford’da oynarken bile takım arkadaşlarım Man United’ı sevdiğimi biliyorlardı, onları destekliyorum. Man United’a karşı oynadığımda, bu duygu oradadır çünkü bu benim hayalim.

“Güzel bir gerçeklik, bu yüzden çok mutluyum ve başlamak için sabırsızlanıyorum.”

Başlangıçta Shanghai Shenhua’da haftada 330.000 sterlin alıyor olsa da, Ighalo hayalini gerçeğe dönüştürmek için büyük bir mali darbe almaya istekliydi.

United’ın Çin tarafına 4 milyon sterlinlik bir kredi ücreti ödediğini ve sezon sonuna kadar Ighalo’ya haftada 165.000 sterlin ödediğini anlıyor – ileriye dönük finansal bir vuruş, anlaşma devam ettiği sürece umursamadığını söyledi.

30 yaşındaki oyuncu, Shanghai Shenhua için Çin’de oynuyor ve düzenli olarak gol atıyordu.

Ighalo, Watford’un 2015’te Şampiyonadan Premier Lig’e yükselmesine yardımcı oldu

IGHALO’NUN KAYDI 

38 maç, 20 gol

42 maç, 17 gol

19 maç, 2 gol

99 maç, 39 gol

 

27 maç, 15 gol

28 maç, 21 gol

55 maç, 36 gol

 

 19 maç, 10 gol

 

35 maç, 16 gol 

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Forvet, “Çok dramatikti” diye ısrar etti. Menajerim önceki gün beni aradı ve Man United dedi. Gitmeyi çok isterim Birkaç kulüp daha ilgi gösterdi, lütfen dedim, eğer mümkün olacaksa, sadece United’ı seç. 

“Şangay’da saat 11: 00’de, temsilcim beni aradı [söylemek için] United anlaşmayı yapmak istedi, ben de o gece uyandım ve yönetmenlerin odasına gidip kapısına çarpması için bir çevirmen aramaya başladım.

O gece boyunca uyumadım çünkü Şangay saatiyle sabah 7’de bitecekti ve transfer [pencere] orada kapanacaktı. 

Yani, saat 23: 00’den itibaren, kredi anlaşması ve tüm bunlar için evrak işleri, müzakere ve tüm bunlar vardı, bu yüzden konuşuyoruz ve diğer ekipler onları arıyor, beni istiyor, ancak temsilcime istediğimin bu olduğunu söyledim.

United’a gitmek için maaş kesintisi yapacağını söyledi. Umurumda değil dedim. Bu anlaşmayı gerçekleştirin. United’a gitmek istiyorum. Maaş kesintisinin ne kadar olacağı umrumda değil, bunu gerçekleştirin. ‘

Evrak işleri tamamlandıktan sonra, heyecanlı bir Ighalo annesini aradı ve ona iyi haberi verdi.

Birleşik patron Ole Gunnar Solskjaer, Ocak ayında hücum takviyesi yapmak istedi

‘Mutluydu, ağlıyordu,’ diye açıkladı Ighalo. Bu senin hayalin ve hepsi bu ve senin adına sevindim. Dramatikti, uyumadım, sonunda anlaşmayı yaptığımız için çok mutlu oldum. ‘

Hareket aynı zamanda Ighalo’nun Nijerya’da büyürken putlaştırdığı United kahramanları Andy Cole ve Dwight Yorke’un izinden gitmeye çalıştığını da görecek.

“ Nijerya’ya geri döndüğümüzde, Andy Cole gibilerin oynadığı zamanlarda Premier Lig’i televizyonda çok izlerdik. İnsanlar Nijerya’da Man United’ı çok destekliyorlar, bu yüzden bu sevgiyi geliştirdim çünkü tüm kardeşlerim Man United hayranları. ‘

Ighalo’nun Old Trafford’a şok hareketiyle ilgili haberler Nijerya sokaklarında partileri ateşledi ve birçok arkadaşı ve ailesi transferi kutladı.

Bu çılgıncaydı çünkü son birkaç gündür tüm haberler Man United ile olan anlaşmamla ilgili. Büyüdüğüm sokakta bile partiler yapıyorlar, Ighalo’nun United’a imza atmasını kutluyorlar. 

Dwight Yorke (solda) ve Andy Cole (sağda) Nijerya’da büyürken Ighalo’nun idolleriydi.

Ighalo, Man United’a katılacağına dair müjdeyi vermek için annesini aradı (solda)

MAN BİRLEŞİK ARMATÜRLER

Chelsea (A)

Club Bruges (A) 

Watford (H)

Club Bruges (H) 

Everton (A)

Derby / Northampton (A)   

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Bana videoyu gönderdiler, sadece gülüyordum ve mutluydum çünkü birçoğu Man United’ı destekliyor ve bazıları Premier Lig’deki diğer takımları destekliyor. 

Ama benim yüzümden United’a taşınıyorlar çünkü Nijerya’da çok büyük bir hayran kitleleri var. Bu yüzden tüm bunlardan mutluyum ve bundan sonra United’ı destekliyorlar. ‘

Vicarage Road’daki başarılı dönemi göz önüne alındığında, Ighalo’nun İngiltere’deki en iyi futbolun hızına uyum sağlaması konusunda hiçbir endişe olmayacak.

Nijerya milli takımı Hornets kaptanı Troy Deeney ile ölümcül bir ortaklık kurdu ve şimdiden Anthony Martial, Mason Greenwood ve Rashford ile birlikte oynamayı dört gözle bekliyor.

“Bu oyuncular harika oyuncular,” dedi Ighalo. Ortada topu tutabilecek, topu tutabilecek birine ihtiyacın var çünkü çok fazla United maçı izledim. Bu yüzden, topu tutmak, biraz hareket vermek ve hareket ettirmek için ön tarafta bir fizikselliğe ihtiyaçları var, ki her şey yolunda giderse takıma ekleyebileceğime inanıyorum. ”

hisse "

Rafa Benitez, Haziran ayındaki şoktan ayrılışının ardından Newcastle’ın hiyerarşisinde kendisine ‘yerine getirilmeyen sözler’ verdiklerini iddia etti.

Benitez, kulüpteki üç yılın ardından St James Park’tan çıktı ve 2017’de Premier Lig’e dönmelerine yardımcı olarak İngiltere’nin en üst düzeyindeki güçlü konumlarını pekiştirdi. 

Deneyimli İspanyol menajer, takım sahibi olan Dalian Yifang’a katıldı ve bu da Newcastle taraftarlarının kulübün sahibi Mike Ashley’e karşı protesto etmesine neden oldu.

Yönetici Rafa Benitez, Newcastle’ın hiyerarşisinin kendisine ‘yerine getirilmeyen vaatler’ verdiğini iddia etti 

hisse

Şok hareketinin ardından Newcastle genel müdürü Lee Charnley, Arsenal ile Premier Lig karşılaşması öncesinde kulüp programında ‘para için Çin’e taşındığını’ iddia ederek Benitez’i ağır bir şekilde eleştirdi.

Ancak Benitez, o zamandan beri Charnley ve Newcastle hiyerarşisinde. 

59 yaşındaki oyuncu, ‘Her gün elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım, hatta Şampiyonaya giderken ve diğer tekliflere hayır demeye çalıştım – bu arada, son zamanlarda Dalian Yifang ile kabul ettiğimden daha büyük teklifler. 

Sadece taşınmakla ilgileniyor olsaydım ""para için"", Charnley’in dediği gibi, bunu çok daha erken yapabilirdim. ‘

Benitez, sahibi Mike Ashley’e (solda) veya genel müdür Lee Charnley’e (sağda) ‘güvenmediğini’ söyledi

Taraftarlar arasında oldukça popüler bir isim olan Benitez, ayrılmadan önce yeni bir sözleşme için kulüple görüşüyordu ancak bir anlaşma çöktü.

59 yaşındaki oyuncu, transfer politikası, eğitim alanı ve Ashley’nin yıllık küme düşme savaşlarının ötesine geçme konusundaki kararlılığından bıkmıştı.

Çıkışının ardından Newcastle, 40 milyon sterlinlik forvet Joelinton’ı satın alarak transfer rekorunu kırdı.

Charnley ayrıca Brezilya ile beş ay önce imzalamaya hazır olduklarını iddia etti, ancak Benitez transfer için izin vermedi.

Benitez, bu yaz Çin Süper Ligi ekibi Dalian Yifang’a katılmak için Newcastle’dan ayrıldı

Benitez şunları ekledi: ‘Newcastle yönetim kurulunun sözleşmemi halletmek için bir yılı vardı, ancak geçen sezonun bitiminden sonra görüştüğümüzde, kabul edebileceğim bir teklifte bulunmadılar. Akademiye ya da eğitim alanına yatırım yapmak istemediklerini söylediler – eğer isterlerse Mike Ashley’nin bunu yapmayı neden reddettiğini açıklayabilirim. 

Proje fikirleri, 24 yaşın altındaki oyuncuları imzalama politikasıydı ve bence mevcut bütçe ilk 10 için rekabet etmek için yeterli değildi.

O toplantıdan sonra ciddi bir teklifle geri gelmeyeceklerini biliyordum ve 19 gün sonra geldiğinde, üç yıl önceki maaşla aynı maaşı ve imzalamalar üzerinde daha az kontrole sahipti. 

‘Charnley’in programdaki Joelinton için Şubat ayında bir anlaşmaya varılmasıyla ilgili yorumları, o zaman anlayamadığım çok şeyi açıklıyor. Üç yıl yerine getirilmeyen sözlerden sonra onlara güvenmedim. ‘

hisse "

Haberlere göre, temsilcileri Çin Süper Ligi tarafı Jiangsu Suning ile bir anlaşmaya varamadı.

Welshman, müdür Bale’in ayrılma isteğini kamuya açıkladıktan sonra bu yaz ayrılmaya hazır görünüyor.

Ancak Çarşamba günü çıkan haberlerde, Bale partisinin Suning veya başka bir Çin kulübü ile anlaşma sağlayamayacağı ve sonuç olarak nakit zengini lige geçmeyeceği bildiriliyor.

Rapor, Bale için olası herhangi bir hareketin, ‘maaş beklentilerindeki büyük boşluk’ nedeniyle ‘başarısız olduğunu’ belirtiyor. 

Gareth Bale, Çin Süper Ligi takımı Jiangsu Suning ile bir anlaşmaya varmadı

İddiadaki raporlar Bale, Suning veya başka bir Çin kulübüne katılmayacak

Galli, Salı gecesi Amerika’da Arsenal’e karşı tekrar Madrid için oynuyordu.

hisse

Spekülasyon, Bale’in Suning ile haftada 1 milyon sterlinlik bir anlaşma imzaladığını iddia etti ve Çin kulübünün ardından sosyal medya hesaplarında ileriyi takip ettikten sonra yangına hızlı bir şekilde yakıt eklendi. 

Ancak yerel medya, Suning’in bu yaz yakında duyurulacak iki yeni yabancı oyuncuyla anlaşacağını iddia ediyor, ancak Bale onlardan biri olmayacak.

Galli oyuncu, Amerika Birleşik Devletleri’nde Arsenal ile sezon öncesi çatışmada bir fırsat sunulmasının ardından Salı gecesi Madrid eylemine geri döndü.

Bale, ikna edici bir performans sergiledi ve 2-2 berabere kaldıkları goller arasına girdi, ancak Madrid’in galibiyet aldığı çatışmada açılış cezasını kaçırdı.

Zinedine Zidane, Gareth Bale’in Real Madrid’deki durumunda hiçbir şeyin değişmediğinde ısrar ediyor

Ancak Marco Asensio’nun kötü bir sakatlığı Madrid’i atakta kısa bırakmış olabilir

Fikstürün ardından Zinedine Zidane, Bale’nin çabalarına biraz övgüde bulundu, ancak Marco Asensio’nun yaralanmasına rağmen hiçbir şeyin duruşunu değiştirmediğini itiraf etti.

Zidane, ‘İyi bir oyun oynadı ve onun adına sevindim. Bizimle burada ve çalışmaya devam edeceğiz.

Bizimle olmak ve oynamak istediği için oynadı, geçen gün (Bayern Münih’e karşı) değil.

Oynadı ve iyi. Bugün oynadı, karar benim, bir rol oynadı ve ne olacağını göreceğiz. 

‘Hiçbir şey değişmedi. Durumu biliyorsun, sana hep aynı şeyi söyleyeceğim. ‘ 

hisse "

Marko Arnautovic, Shanghai SIPG’ye katıldıktan sonra onu hafife aldığını itiraf etti.

İngiltere’de Stoke ve ile yaptığı büyülerden sonra Arnautovic, Temmuz 2019’da 23 milyon sterline Şangay’a taşındı.

Ancak Avusturya forvet lige yeterince saygılı davranmadığını belirtti.

Eski West Ham forvet, Çin Süper Ligi’ni hafife aldığını itiraf etti.

Comments are closed.